مراسم بیست و نهمین سالگرد رحلت امام خمینی (رحمه‌الله)

بیانات مقام معظم رهبری(مد‌ظله‌العالی) در مراسم بیست و نهمین سالروز رحلت حضرت امام خمینی (رحمه‌الله)

با حمایت مالی/معنوی از خاکریزفرهنگی وارثین در ترویج فرهنگ ناب ایرانی-اسلامی و مقابله جدی با تهاجم فرهنگی سهیم شوید. چند مورد از روش های حمایت معنوی: - مراجعه روزانه به تارنمای خاکریز و مطالعه چند مورد از مقالات - معرفی خاکریزبه دوستان - انتشار مقالات در شبکه های اجتماعی

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی عصر امروز (دوشنبه) با حضور در مراسم بیست و نهمین سالگرد رحلت حضرت امام خمینی (رحمه‌الله) به سخنرانی در جمع هزاران نفری مشتاقان و دلدادگان بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران پرداختند.

مراسم بیست و نهمین سالگرد رحلت امام خمینی (رحمه‌الله)

پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR برش‌هایی از بیانات رهبر انقلاب را در قالب  خبر، عکس، سخن‌نگاشت، صوت، گزیده فیلم و جدول منتشر کرده که سخن نگاشت، صوت و گزیده فیلم در اینجا بازنشر شده است.


 

سخن نگاشت:

سخن‌نگاشت | مراسم بیست و نهمین سالروز رحلت حضرت امام خمینی (رحمه‌الله)


 

صوت:


 

 

گزیده فیلم:


 

بیانات رهبر انقلاب خطاب به جوانان عرب:

رهبر انقلاب اسلامی در پایان سخنان خود، سخنانی را خطاب به جوانان عرب و به زبان عربی ایراد فرمودند. ترجمه‌ی این بخش از بیانات رهبر انقلاب به شرح زیر است:

… و شایسته میدانم در پایان این گفتار، این جمله را به جوانان غیور عرب بگویم: امروز چشم امید ملّتهایتان به شما جوانها است. خود را برای فردایی آماده کنید که در آن، کشورهایتان آزاد و مستقل و پیشرفته باشد.

سلطه‌پذیری در برابر آمریکا، بی‌تدبیری در برابر رژیم غاصب صهیونیست، ستیزه‌گری با برادران و خضوع در برابر دشمنان، برخی دولتهای عرب را به دشمن ملّتهایشان تبدیل کرده است. شمایید که باید این معادله‌ی باطل را به هم بزنید.

شما را به امید، به ابتکار، به عمل و به خودسازی دعوت میکنم. آینده متعلّق به شما است اگر شما آن را بسازید. از سیطره‌ی دنیای کفر نترسید. به وعده‌ی نصرت خداوند مطمئن باشید، و به این سخن صریح: أَمْ یُریدُونَ کَیْداً فَالَّذینَ کَفَرُوا هُمُ الْمَکیدُونَ‌.

حتما بخوانید:   بیانات در دیدار اعضای مجلس خبرگان رهبری

جمعه روز قدس است. دفاع از ملّت پایدار فلسطین و مجاهدان فداکار آن، گام بزرگی در این راه است.

 

 

پاسخ دهید

CLOSE
CLOSE

قبل از همه مقالات وبسایت را بخوانید . . .

مطمئنا برای شما هرزنامه نخواهیم فرستاد!

باتشکر، عضویت شما انجام شد

ورود شما را به جمع اعضاء خبرنامه وبسایت تبریک عرض می کنیم!

حمایت مالی