فایل لایه باز، فیلم و مداحی سالروز تخریب بقیع

مداحی سالروز تخریب بقیع + فایل لایه باز و فیلم

با حمایت مالی/معنوی از خاکریزفرهنگی وارثین در ترویج فرهنگ ناب ایرانی-اسلامی و مقابله جدی با تهاجم فرهنگی سهیم شوید. چند مورد از روش های حمایت معنوی: - مراجعه روزانه به تارنمای خاکریز و مطالعه چند مورد از مقالات - معرفی خاکریزبه دوستان - انتشار مقالات در شبکه های اجتماعی

قبرستان بقیع به عنوان مهم‌ترین قبرستان اسلام در هشتم شوال سال ۱۳۴۴ هجری قمری مصادف با ۱۳۰۴ هجری شمسی  به دست وهابیون (امیرمحمد حاکم مدینه و به دستور پدرش عبدالعزیز آل سعود) تخریب شد. به همین مناسبت چند فایل لایه باز، فیلم و مداحی سالروز #تخریب_بقیع را به همراه تصویری از  بقیع قبل از تخریب برای شما عزیزان منتشر کرده ایم که در ادامه مطلب قابل دسترس است.

مدینه و شهر پیامبر اکرم (ص) یکی از خاطره انگیزترین شهر‌ها و بقیع از مظلوم‌ترین بقعه متبرکه اولیا‌ی خداوند به شمار می‌آید.
این شهر هزار رنگ پیش از مولود نبوی و رسول مهربانی (ص) در دوره جاهلیت به سر می‌برد و بعد از میلاد ایشان متحول شد، ولیکن این تحول عمر چندانی نداشت و تا علنی کردن دین اسلام کسی از مبعوث شدن حضرت محمد (ص) خبری نداشت. شهر مدینه و مکه در ادوار تاریخی مختلف در هر فصل و سال به نوعی هم و غم خاندان الهی را افزایش دادند و پس از رحلت رسول اکرم (ص) به سیاستی پلید از حکومت ابوسفیان رسیدند.
آن چیزی که همیشه از حکومت فاسد ابوسفیان ماندگار شده مظلومیت شیعه و خاندان اهل بیت (ع) است که در ادوار مختلف تاریخی و دوره امامت، ائمه معصوم کاملا مشهود است. بقیع نیز یکی از آثار و بقعه‌های متبرکی است که از نگاه و تفکر ظالمان وهابیان جا نمانده و این مکان مطهر که محل دفن چهار امام معصوم(علیهم السلام) است، در سال ۱۳۴۴ هجری قمری توسط وهابیان تخریب شده است.

کدام ائمه در #بقیع دفن هستند؟

  1. حضرت امام حسن مجتبی (علیه السلام)
  2. حضرت امام سجاد(علیه السلام)
  3. حضرت امام محمد باقر (علیه السلام)
  4. حضرت امام جعفر صادق (علیه السلام)
حتما بخوانید:   کلیپ صوتی «طلیعه پیروزی»

 

فایل لایه باز:

عکس قبرستان بقیع قبل از تخریب

جهت دریافت فایل لایه باز تصویر فوق کلیک کنید

فیلمی در مورد قبرستان بقیع:

 

مداحی سالروز تخریب بقیع با نوای حاج میثم مطیعی:

پاسخ دهید

CLOSE
CLOSE

قبل از همه مقالات وبسایت را بخوانید . . .

مطمئنا برای شما هرزنامه نخواهیم فرستاد!

باتشکر، عضویت شما انجام شد

ورود شما را به جمع اعضاء خبرنامه وبسایت تبریک عرض می کنیم!

حمایت مالی