انتشار مقالات در شبکه های اجتماعی جهانی

انتشار مقالات در شبکه های اجتماعی جهانی

با حمایت مالی/معنوی از خاکریزفرهنگی وارثین در ترویج فرهنگ ناب ایرانی-اسلامی و مقابله جدی با تهاجم فرهنگی سهیم شوید. چند مورد از روش های حمایت معنوی: - مراجعه روزانه به تارنمای خاکریز و مطالعه چند مورد از مقالات - معرفی خاکریزبه دوستان - انتشار مقالات در شبکه های اجتماعی

یکی از مهمترین اهداف تأسیس تارنمای اختصاصی بخش فرهنگی وبسایت علمی فرهنگی آموزشی مهدی، گام برداشتن در راه معرفی بیشتر معارف ناب اسلام واقعی و مذهب تشیع به جهانیان است و لذا از همان لحظه آغاز فعالیت این تارنما، بخش ویژه ای به زبان انگلیسی برای آن در نظر گرفته شده است.

همه ما میدانیم که امروزه کشور های غربی و دشمنان ایران و اسلام، نهایت تلاش خود را به کار بسته اند تا با استفاده از سلطه رسانه ای ای که دارند،  ضمن انتشار و القای فرهنگ غلط خودشان، با نظیر فیلتر حقایق و معارف اسلام ناب محمدی (ص)، جلوی رسیدن معارف اسلام به گوش جهانیان را بگیرند.

هرچند این تلاشها سرانجامی نخواهندداشت و عاقبت، بی نتیجه می مانند؛ چراکه به گواه قرآن در نهایت این بندگان صالح خداوند هستند که وارث زمین خواهندشد:

وَلَقَدْ کَتَبْنَا فِی الزَّبُورِ مِنْ بَعْدِ الذِّکْرِ أَنَّ الأرْضَ یَرِثُهَا عِبَادِیَ الصَّالِحُونَ
(سوره مبارکه انبیاء – آیه ۱۰۵)

 

لطفا مقالات سنگر فرهنگ را به دوستان خود معرفی و در شبکه های اجتماعی جهانی منتشر کنید

همزمان با ایام هفته وحدت و در شب ولادت باسرسعادت پیامبر رحمت، حضرت محمد مصطفی (صلی الله و علیه و آله و سلم) و امام جعفر صادق (علیه السلام)، سنگر فرهنگ به سیستم انتشار مقالات در شبکه های اجتماعی جهانی مجهز شد تا بدین ترتیب بتوانیم به خواست خداوند متعال، یاری اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم السلام) و با همکاری شما خوبان تحقق هدف راه اندازی تارنما (که همان نشر جهانی فرهنگ اصیل ایرانی-اسلامی است) را سرعت بیشتری بگیرد.

حتما بخوانید:   سجده واجب قرآن

لذا از همه شما همراهان گرامی و محبان اهل بیت (علیهم السلام) تقاضا داریم هنگام مشاهده محتوا و بخش های مختلف وبسایت با کلیک روی دکمه های مربوطه (که در بخش های مختلف صفحه و به شکل های مختلف نظیر تصویر زیر مشخص شده اند)، ضمن انتشار مقالات و محتوای سنگر فرهنگ، از اجر معنوی و ثواب اخروی آن بهره مند شوید، ان شاءالله.

البته با انتقال موس رایانه و یا کلیک روی دکمه + موجود در بین دکمه ها، فهرست سایر شبکه های اجتماعی جهانی هم نمایان خواهندشد که می توانید مقالات را در آنها هم منتشر کنید.

تصویر نمونه ای از دکمه های مربوط به انتشار مقالات تارنما در شبکه های اجتماعی جهانی:

نمونه ای از دکمه های انتشار مقالات تارنما در شبکه های اجتماعی جهانی

لازم به ذکر است در سیستم فوق الذکر، علاوه بر دکمه های انتشار محتوا در شبکه های اجتماعی این قابلیت فراهم شده است تا مقالات مورد نظرتان را با دوستانتان هم به اشتراک بگذارید.

پاسخ دهید

بالا
CLOSE
CLOSE

قبل از همه مقالات وبسایت را بخوانید . . .

مطمئنا برای شما هرزنامه نخواهیم فرستاد!

باتشکر، عضویت شما انجام شد

ورود شما را به جمع اعضاء خبرنامه وبسایت تبریک عرض می کنیم!

حمایت مالی