گوهر وجود

گوهر وجود یک بازی پرتابل فرهنگی

با حمایت مالی/معنوی از خاکریزفرهنگی وارثین در ترویج فرهنگ ناب ایرانی-اسلامی و مقابله جدی با تهاجم فرهنگی سهیم شوید. چند مورد از روش های حمایت معنوی: - مراجعه روزانه به تارنمای خاکریز و مطالعه چند مورد از مقالات - معرفی خاکریزبه دوستان - انتشار مقالات در شبکه های اجتماعی

حجاب اصیل، همان یادگاری صدیقه کبری، حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) است که در راه حفظ آن به شهادت رسید. همان اصلی که شهدا آن را نسبت به خون خود، پاسخی کوبنده تر به دشمنان می دانند.

نیک می دانیم دشمنان قسم خورده اسلام و ایران اسلامی ما، به خوبی به تأثیر حجاب اصیل بر استمرار استحکام خانواده های اسلامی و ایرانی پی برده اند و این استمرار به منزله نابودی آنها و اهدافشان است لذا در راه ضربه زدن به بنیان خانواده، تمام تلاش و قدرت خود را به کار گرفته اند و متأسفانه بخشی (قابل توجه) از دختران و زنان ایرانی فریب مکر و حیله دشمنان را خورده و در دام های آنها گرفتار شده اند. دامی که گرفتاری در آن با کمرنگ شدن حجاب و عفاف و حیا بروز پیدا می کند.

همانطور که می دانید و بارها گفته ایم، وبسایت علمی فرهنگی آموزشی مهدی، مقابله با جنگ نرم و تهاجم فرهنگی مهمترین رسالت خود می داند و از زمان آغاز کارش تاکنون به روش های گوناگون، سعی در تحقق هر چه بهتر این هدف داشته است. یکی از این روش ها تولید بازی های اسلامی و فرهنگی است که در اینجا قصد داریم جدیدترین آنها را که یک بازی پرتابل کامپیوتر ی است معرفی نماییم.

حتما بخوانید:   انتشار نسخه اول نرم افزار اندرویدی خاکریز فرهنگی وارثین

گوهر وجود نام جدیدترین بازی پرتابل رایانه ای تولید شده توسط بخش خدمات طراحی وب و برنامه نویسی وبسایت علمی فرهنگی آموزشی مهدی است که در راستای تحقق رسالت فرهنگی این وبسایت طراحی شده است. نسخه اول بازی که با در ادامه مطلب بصورت کاملا رایگان، قابل دریافت است شامل ۱۴ مرحله جذاب و زیباست که در آن سعی بر آن بوده تا اهمیت حجاب به کاربر رسانده شود. مهترین ویژگی های نسخه ۱٫۰٫۰ این بازی، عبارتند از:

  • کاملا رایگان
  • اجرای آفلاین و بدون نیاز به اینترنت
  • شامل ۱۴ مرحله جذاب در نسخه اول (ان شاءالله در نسخه های بعد تعداد مراحل چندین برابر میشود)
  • تولید شده به صورت قابل حمل (پرتابل و بدون نیاز به نصب)
  • مجهز به سیستم زمان سنج جهت ثبت رکورد
  • بروزرسانی دوره ای و کاملا رایگان

جهت دریافت رایگان بازی روی لینک زیر کلیک کنید:

دریافت کاملا رایگان بازی فرهنگی گوهر وجود از فروشگاه وبسایت علمی فرهنگی آموزشی مهدی

پاسخ دهید

بالا
CLOSE
CLOSE

قبل از همه مقالات وبسایت را بخوانید . . .

مطمئنا برای شما هرزنامه نخواهیم فرستاد!

باتشکر، عضویت شما انجام شد

ورود شما را به جمع اعضاء خبرنامه وبسایت تبریک عرض می کنیم!

حمایت مالی