پنجه عقاب آمریکا زمین گیر شن های طبس | شکست آمریکا در صحرای طبس‬‎

شکست آمریکا در صحرای طبس‬‎ | شکست ادامه دارد…

با حمایت مالی/معنوی از خاکریزفرهنگی وارثین در ترویج فرهنگ ناب ایرانی-اسلامی و مقابله جدی با تهاجم فرهنگی سهیم شوید. چند مورد از روش های حمایت معنوی: - مراجعه روزانه به تارنمای خاکریز و مطالعه چند مورد از مقالات - معرفی خاکریزبه دوستان - انتشار مقالات در شبکه های اجتماعی

به مناسبت سالروز شکست آمریکا در صحرای طبس :‬‎

پس از آنکه نیروهای آمریکایی در سفارتخانه آمریکا به اتهام جاسوسی دستگیر شدند، آمریکا از هر فرصتی برای آزادی آنها استفاده می‌کرد تا اینکه به این بهانه عملیاتی طراحی کرد تا علاوه بر آزاد سازی آنها به اهداف شوم دیگری نیز دست پیدا کند.

مرور اجمالی واقعه شکست آمریکا در صحرای طبس‬‎:

در این حمله قرار بود نظامیان آمریکا با هدایت نیروهای تصفیه شده ارتش ایران و بر اساس طرحی منسجم و بی نقص با هلی کوپتری عازم ورزشگاه امجدیه تهران شوند و پس از آزادسازی گروگانها سایر اهداف خود نظیر بمباران بیت امام در جماران، بمباران مرکز نگهداری مهمات، سپاه، حزب ریاست جمهوری و … را نیز اجرا کنند.

همه چیز برای یک پیروزی تمام عیار مهیا بود. ۹۵ نیروی کوماندو آموزش دیده با تجهیزات نظامی بسیار قوی در پنجم اردیبهشت ماه سال ۵۹ درست دو هفته بعد از قطع ارتباط یک جانبه امریکا با ایران و تحریم ایران به لحاظ اقتصادی و سیاسی، در شبی آرام و مهتابی، ۱۴ بالگرد و هواپیما در صحرای طبس در حال فرود و مهیای اجرای نقشه‌ای شوم بود که به ناگاه توفانی از شن به هوا خواست و دید خلبانان را به حدی ضعیف کرد که دو بالگرد با یکدیگر برخورد کردند و آتشی مهیب در صحرای طبس برپا شد.

حتما بخوانید:   اهداف مشترک عاشورای حسینی و قیام مهدوی در روایات

سه هواپیما کار حمل سوخت، سه هواپیما برای حمل نظامیان و هشت بالگرد برای انجام علمیت در درون خاک ما تدارک دیده شده بود، اما به ناگاه بالگردها آتش گرفت و شکست آمریکا در صحرای طبس‬‎ رقم خورد…

 

در ادامه کلیپ هایی را در رابطه با شکست آمریکا در صحرای طبس‬‎ و سایر نقاط خاورمیانه تقدیم حضورتان می کنیم:

 

کلیپ اول: پنجه عقاب آمریکا زمین گیر شن های طبس

 

کلیپ دوم: صحرای طبس ، سندی زنده از رسوایی شیطان بزرگ؛ سالگرد حادثه طبس و نقش برآب شدن نقشه‌ی شیطان بزرگ در طوفان شن، رسوایی را برای آمریکا به دنبال داشت.

 

کلیپ سوم : شکست ادامه دارد؛ حمله نظامی آمریکا در اردیبهشت سال ۵۹ در حالی اتفاق افتاد که طوفان شن شکست سختی را به یانکی‌ها در صحرای طبس وارد کرد.

 

کلیپ چهارم: شهید محمد منتظرقائم

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

پاسخ دهید

CLOSE
CLOSE

قبل از همه مقالات وبسایت را بخوانید . . .

مطمئنا برای شما هرزنامه نخواهیم فرستاد!

باتشکر، عضویت شما انجام شد

ورود شما را به جمع اعضاء خبرنامه وبسایت تبریک عرض می کنیم!

حمایت مالی