راه های رفع تشنگی در ماه مبارک رمضان از نظر طب سنتی

راه های رفع تشنگی در ماه مبارک رمضان از نظر طب سنتی + فایل لایه باز

با حمایت مالی/معنوی از خاکریزفرهنگی وارثین در ترویج فرهنگ ناب ایرانی-اسلامی و مقابله جدی با تهاجم فرهنگی سهیم شوید. چند مورد از روش های حمایت معنوی: - مراجعه روزانه به تارنمای خاکریز و مطالعه چند مورد از مقالات - معرفی خاکریزبه دوستان - انتشار مقالات در شبکه های اجتماعی

چندساعتی است ماه بندگی خداوند متعال فرا رسیده است. تقارن ماه مبارک رمضان با ماه های گرم سال، افزایش گرما و تعریق بیشتر، از دست رفتن آب بیشتر بدن نسبت به ماه های دیگر سال، تبدیل به مسأله ای بسیار مهم شده است. بنابراین شناخت راه های رفع تشنگی در ماه مبارک رمضان بسیار مهم به نظر می رسد. از این رو در این مقاله در قالب یک #داده_نما سعی داریم چند مورد از توصیه های طب سنتی برای رفع تشنگی در ماه مبارک رمضان را معرفی کنیم.

فایل دارای واترمارک

راهکارهای طب سنتی برای تحمل و رفع تشنگی در ماه مبارک رمضان

 

فایل بدون واترمارک: این اینفوگرافیک از تولیدات اختصاصی وبسایت علمی فرهنگی آموزشی مهدی است و زحمت زیادی برای تولید آن کشیده شده است. با این وجود فایل بدون واترمارک این اینفوگرافیک بصورت کاملا رایگان در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد. اما به منظور گسترش و نشر بیشتر مقالات و مطالب مذهبی-فرهنگی از شما عزیزان می خواهیم جهت مشاهده فایل بدون واترمارک اینفوگرافیک راه های رفع تشنگی در ماه مبارک رمضان از نظر طب سنتی، روی (حداقل یکی از) دکمه های اشتراک گذاری زیر کلیک کنید، به محض به اشتراک گذاری، تصویر و لینک دریافت رایگان آن به شما عزیزان نمایش داده خواهدشد:

اگر امکان به اشتراک گذاری برای شما وجود ندارد هم می توانید با وارد کردن نام و نشانی رایانامه (ایمیل) خود در فرم «دریافت هدیه ماهانه» موجود در ستون کناری سایت فایل بدون واترمارک را به همراه سایر هدایای دوره ای ما بصورت کاملا رایگان دریافت کنید.

به اشتراک بگذارید . . . . !image/svg+xml
حتما بخوانید:   فیلم کامل بیانات رهبر انقلاب در محفل انس با قرآن کریم

جهت مشاهده محتوای این بخش، روی یکی از دکمه های (اشتراک گذاری) زیر کلیک کنید

ضمنا در صورت تمایل به دریافت فایل لایه باز این تصویر می توانید با مدیریت وبسایت تماس حاصل فرمایید و یا از فرم ثبت دیدگاه موجود در انتهای صفحه استفاده نمایید.

یک پاسخ به “راه های رفع تشنگی در ماه مبارک رمضان از نظر طب سنتی + فایل لایه باز”

پاسخ دهید

CLOSE
CLOSE

قبل از همه مقالات وبسایت را بخوانید . . .

مطمئنا برای شما هرزنامه نخواهیم فرستاد!

باتشکر، عضویت شما انجام شد

ورود شما را به جمع اعضاء خبرنامه وبسایت تبریک عرض می کنیم!

حمایت مالی